بسته به زمان و زحمتی که جهت تدوین، نگارش، گردآوری، ترجمه، تالیف، ویرایش، بارگذاری و آپدیت منابع علمی مندرج صرف شده است، قیمت محصولات علمی این پایگاه علمی آموزشیِ مرجع، متفاوت میباشد و درجه قیمتی به درجه کیفی مربوط میشود.

هم اکنون مقالات ترجمه شده پرزحمت ترین محصولات علمی کتابخانه است؛ بطور مثال شما پژوهشگر عزیز برای ترجمه تخصصی یک مقاله انگلیسی ISI در ۲۰ صفحه، در خارج از کتابخانه کمکیار، بطور میانگین مبلغ ۱۶۰ هزار تومان باید بپردازید، اما همین سنخ مقالات با کیفیت علمی بیشتر و با هزینه ای حدود ۲۰ هزار تومان قابل دانلود است.

سایر منابع گردآوری شده و تالیف شده این مجموعه بخاطر درج در کتابخانه دیجیتال نیز با هزینه هایی کمتر از ۱۰ هزار تومان قابل دانلود میباشد. ضمن اینکه محصولات و منابع علمی رایگان بسیاری نیز برای دانلود رایگان درج شده است و برای آشنایی بیشتر میتوانید رایگان دانلود کنید.

همچنین درصورت عدم تمکن مالی، شما میتوانید از طریق فرم سفارش، محصولات رایگان بیشتری نیز دریافت کنید!

در اغلب پایان نامه ها و مقاله های جدید نیاز به تهیه پرسشنامه هست. برای تهیه پرسشنامه باید موضوع مقاله یا پایان نامه، فرضیه ها و اهداف را از طریق فرم سفارش یا تلگرام ارسال کنید.

هزینه طراحی پرسشنامه محقق ساخته با پشتیبانی و تضمینی ۱۰۰ هزار تومان است. این پرسشنامه سه روزه آماده میشود.

دو راه هست؛

۱. با ارائه ۴ مقاله ترجمه شده میتوانید پرسشنامه محقق ساخته رایگان دریافت کنید.

۲. با هزینه ۵۰ تومان پرسشنامه محقق ساخته بدون پشتیبانی دریافت کنید (البته با همان کیفیت مطلوب)

کافیست موضوع انتخابی را به همراه فرم خام پروپوزال ایمیل یا تلگرام کنید و زمانبندی و هزینه تنظیم پایان نامه را دریافت کنید. زمان پاسخگویی کمتر از ۳ ساعت است.

برای آگاهی بیشتر از محتوای هر محصول دیجیتال کتابخانه دیجیتال کمکیار، کافیست فرم سفارش را تکمیل نموده و سوالات خود را طرح کنید.

برای دریافت پروپوزال درس روش تحقیق کافیست محدوده موضوعی مورد نظر را اعلام کنید و در همان روز پروپوزال را تحویل بگیرید.

زمان ارائه پروپوزال روش تحقیق مدیریت، حقوق، صنایع، کامپیوتر، علوم اجتماعی، شهرسازی، عمران در گرایش های مختلف، سه ساعت است.

کتابخانه دیجیتال کمکیار همیشه به درخواست متقاضیان پرسشنامه های مختلف را بارگزاری میکند، شما هم میتوانید با هزینه زیر ۱۰ هزار تومان پرسشنامه خود را در کمتر از ۱ ساعت دانلود کنید

در هر ساعت از شبانه روز برای رفع مشکل خود با تلگرام پشتیبان تماس حاصل فرمایید. در صورتی که مشکلی در دانلود پیش آمده باشد، در کمتر از ۱ ساعت فایل را دریافت میکنید.

شما دوست عزیز هم میتونید به راحتی در این خصوص ثبت سفارش کنید و ده ها مقاله منبع یک روزه دریافت کنید.