تهیه پروپوزال و پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت

رشته گرایش های مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی، مدیریت مالی، مدیریت اجرایی و گرایش ها، مهندسی صنایع؛ سیستم و بهره وری و همچنین گرایش سیستم های اقتصادی، مدیریت بیمه، مدیریت منابع انسانی، مدیریت آموزشی، مدیریت کارآفرینی، مدیریت رسانه و مدیریت تشکیلات و روش ها از جمله رشته گرایش های تحت پوشش خدمات مشاوره پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری هستند. در شرایط مطلوب استاد راهنما معرفی می شود.
با وجود اهمیت پایان نامه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، رساله بدون مقاله خروجی پایان نامه و تحقیق، بی ثمر خواهد بود. موسسه راه دانش در تهیه مقاله خروجی پایان نامه های کارشناسی ارشد و چاپ آن در ژورنال ها و مجلات معتبر آی اس آی و آی اس سی همراه و مشاور شما است.

 

هدف مجموعه

هدف مجموعه حاضر کمک به آن دسته از دانشجویان رشته های مدیریت و مهندسی صنایع است که در هر مرحله از تهیه پایان نامه کارشناسی ارشد یا دکتری با مشکل و چالش پژوهشی مواجه شده و نیاز به مشاوره دارند؛ ضرورتا همکاری به شکل توافق جهت تهیه تمام فصول پایان نامه نخواهد بود بلکه هر بخش و فصل از پایان نامه ها به شکل مستقل قابل طراحی و تهیه است. بطوریکه اساسا هدف آموزش و آماده سازی  دانشجو جهت دفاع از پایان نامه  می باشد
 

روش مشاوره پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت و مهندسی صنایع

مشاوره انتخاب موضوع پایان نامه؛ ارائه مرحله به مرحله فصول پایان نامه های مدیریت؛ منبع دهی نوین پروپزال و پایان نامه؛ مشاوره طراحی پرسشنامه آماری، همراهی در انجام مصاحبه و تحلیل اطلاعات؛ تجزیه و تحلیل پایان نامه با به روزترین و پیشرفته ترین نرم افزارها؛ جلسات توجیهی و آمادگی دفاع؛ استخراج مقاله ISI و ISC از پایان نامه های مدیریت و مهندسی صنایع

 

 

 گام های لازم برای نگارش چکیده پایان نامه

چکیده در حقیقت یک پایان نامه یا رساله مختصر است. لازم است ابتدا گزارش پژوهش خاتمه یابد و سپس برای نگارش چکیده اقدام شود. برخی از پژوهشگران تصویر می نمایند که با حذف بخش های اضافه از پژوهش اصلی، می توانند به چکیده پژوهش خود دست یابند. در حالی که این عمل بسیار دشوار خواهد بود. چکیده باید به صورت مستقل و از ابتدا به نگارش درآمده و در حذف مطالب اضافه، باید نهایت استفاده را نمود. نکاتی که در این کار باید رعایت شود، به شرح زیر است:

از زمان گذشته افعال یا فعل مجهول در چکیده استفاده کنید.

جملات را به صورت کوتاه بنویسید.

جملات را به طور کامل بنویسید.

به زبان ساده و قابل فهم بنویسید.

به جای نام های محلی، از اسم های علمی استفاده کنید.

با همان زبان و تأکیدی که در متن اصلی مطالب ارایه شده است، چکیده را تدوین کنید.

توانمندی خود را در خلاصه کردن مطالب نشان دهید و از کپی کردن عینی جملات پژوهش اصلی خودداری نمایید.

از علائم اختصاری استاندارد استفاده نمایید.

دقیق باشید و از نگاشتن نکات مبهم خودداری نمایید.

ساختار نوشته خود را تنظیم نموده و نقاط ضعف آن را برطرف سازید.

از ارایه اطلاعات غیرضروری خودداری نمایید.

اشتباهات نگارشی را رفع نموده و علایم نگارشی را اصلاح کنید.

نسخه نهایی گزارش خود را قبل از ارایه، حتما یکبار دیگر مطالعه نمایید.