معرفی کتابخانه دیجیتال کمکیار

انجمن علمی کمکیاران پایان نامه های دانشگاهی کارشناسی ارشد و دکتری متشکل از یک مجلس پانزده نفره با تحصیلات عالی کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مدیریت، مهندسی صنایع، حسابداری، اقتصاد، جامعه شناسی و روانشناسی است که مسئولیت ارائه محصولات دیجیتال تسهیل کننده نگارش پایان نامه، مقاله، پرسشنامه، مصاحبه را بر عهده دارند.

این مجلس شامل اپراتور و پیگیری کننده مسائل فروش، پشتیبانهای آنلاین خدمات دانلود فایل (بصورت شیفتی و ۲۴ ساعته)، کارشناسان انجمن علمی (شامل مشاوران کارشناس ارشد و دکتری؛ بخش پیشنهاد موضوع پایان نامه نیز بر عهده کارشناسان میباشد که با مطالعه روزانه مقالات ISI جدید، بصورت روزانه موضوعات رشته های مختلف را ارائه میدهند) میباشد. کارشناسان ترجمه تخصصی مقالات نیز همراه این انجمن میباشند؛

ـ کارشناسان تدوین، گردآوری و طراحی پرسشنامه های محقق ساخته و استاندارد مدیریت، اقتصاد، روانشناسی و …

ـ کارشناسان ترجمه تخصصی مقالات منبع پایان نامه های ارشد مدیریت، مهندسی صنایع، اقتصاد ..

ـ کارشناسان و پژوهشگران گردآوری پایان نامه های خارجی در رشته های مرتبط

ـ کارشناسان دریافت سفارش های اختصاصی تهیه و طراحی

امکانات و پشتیبانی ها

درگاه کتابخانه دیجتال بصورت ۲۴ ساعت شبانه روز دارای پشتیبانی آنلاین میباشد. با وجودیکه لینک های دانلود فایلهای کمک آموزشی، بصورت دقیق و با تلاش زیاد بررسی و تنظیم میشود، با اینحال، در صورت وجود هرگونه مشکل در دریافت فایل از کتابخانه پس از انجام فرآیند پرداخت آنلاین، میتوانید از طریق مکاتبه با آدرس ایمیل پشتیبانی کتابخانه دیجیتال کُمکیار، مشکل خود را مطرح نمائید. تمام ایمیل های ارسالی ظرف حداکثر ۳ ساعت پاسخ داده میشود.

 

قیمت محصولات کتابخانه دیجیتال کمکیار

با توجه به نبود یک سامانه قوی ارائه محصولات دیجیتال کمکیار پایان نامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مختلف تحصیلی، کارآفرینان این مجموعه اقدام به تاسیس کتابخانه دیجیتال در حوزه ارائه لینک دانلود آنلاین مطالب کمک آموزشی نموده اند. سعی شده است در راستای خدمت رسانی بدون توقع زیاد، هزینه و قیمت محصولات دیجتال کتابخانه به شکلی بسیار ناچیز در نظر گرفته شود. بطوریکه سقف قیمت محصولات کتابخانه فراتر از مبلغ حداکثر ۱۰ هزار تومان نخواهد بود. هزینه خدمات سفارشی و اختصاصی توافقی است. هزینه در نظر گرفته شده برای هر فایل، به معنای ارزش معنوی آن نیست، صرفا به خاطر جبران زمانی است که برای جستجو، تدوین و آماده سازی منابع و پوشش سایر هزینه های نگهداری کتابخانه در نظر گرفته شده است.

قابلیت بازگشت وجه محصولات دانلود شده

در اقدامی بی سابقه، فایلها و محصولات کتابخانه دیجیتال کمکیار خریداری شده، در صورت عدم رضایتمندی خریدار، دارای گارانتی بازگشت وجه است.  این تضمین و گارنتی شامل هیچ استثنائی نیست و هرگونه ناراضایتی را شامل میشود.

بروز رسانی کتابخانه دیجیتال کمکیار

کتابخانه دیجیتال کمکیار پایان نامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، در ابتدای سال جاری ۱۳۹۶ تاسیس شده است. این کتابخانه پیوسته به شکل روزانه و ساعتی در حال بروزرسانی است؛ بطوریکه پس از حداکثر هر ۶ ساعت، یک فایل جدید به دسته بندی های کتابخانه اضافه میشود.

تفاوت کتابخانه دیجیتال کمکیار با دیگر پایگاه های علمی

پایگاه علمی آنلاین فارسی و انگلیسی فعال، غالبا به ارائه مقالات، کتابهای روش تحقیق و مبانی نگارشی میپردازند؛ بطوری که در عمل، دانشجو قادر به دریافت نمونه پروژه، نمونه کار پژوهشی، نمونه پرسشنامه های محقق ساخته و استاندارد، ایبوک ها و سایر مطالب و منابع مربوط به انجام پایان نامه و اثر پژوهشی خود نمیباشد؛ در حالی که کتابخانه دیجیتال کمکیار به ارائه نمونه فعالیت های پژوهشی معتبر، ایبوک های جدید، پرسشنامه های طراحی شده دارای روایی و پایایی و غالبا استاندارد می پردازد و در پی آن است هرگونه مرجع و منبعی که به نگارش و انجام پایان نامه توسط دانشجو کمک میکند را با رعایت اصول و ضوابط به شکل آنلاین، با قیمت ناچیز جهت دانلود در اختیار گذارد. برای دانلود منابع هیچ نیازی به عضویت و صرف زمان اضافی نمیباشد و بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود ظاهر میشود. پذیرای انتقادات، پیشنهادات و سفارشات شما بازدید کننده گرامی هستیــم.