Header
             
             
پروپوزال ها پرسشنامه ها تماس با ما درباره ما صفحه اصلی
       

best rolex watch replicas For more information over the new HM5 please visit the official MB&F website: www.
rolex fake watches for sale Yet again he has delivered an incredible new device, unique in its own right from all its predecessors and an utterly original interpretation of a modern classic that was well before its time.
پایان نامه ـ پروپوزال ـ پرسشنامه کارشناسی ارشد مدیریت
سایت پایان نامه ها پایگاه علمی سالم در زمینه پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکترای رشته مدیریت؛ این مجموعه توسط کارشناسان ارشد و دانشجویان دکترای علاقه مند به پژوهش پشتیبانی می شود؛ عملکرد تخصصی، پژوهشگری ، احاطه بر موضوع ، توجه به اصول، ضوابط و معیار های علمی ، دانش روز ، توانمندی حرفه ای، آن تایم بودن و پذیرش مسئولیت کامل مشاوره پایان نامه متقاضی از ویژگی های عملکرد کارشناسان این مجموعه علمی ـ فرهنگی است..

 

در تنظیم پروپوزال و پایان نامه، دانشجو علاوه بر دارا بودن نگارشی سلیس و روان، می بایستی مفاهیمی نظیر فرضیات تحقیق ، مطالعات مربوط به پیشینه تحقیق اعم از داخلی و خارجی، هدف گذاری صحیح تحقیق، نمونه گیری تحقیق و تجزیه و تحلیل آماری را مطالعه و بررسی نموده باشد. هر یک از این مفاهیم علاوه بر اثر ذهنی خود نیاز به پیاده سازی مدل تحقیقاتی خود می باشد. تعیین اهداف تحقیق در یک پروپوزال مهارتی است که دانشجو تنها با اشراف بر موضوع و مدل پایان نامه، بیان مساله پروپزال، اهمیت و ضرورت تحقیق و بخصوص سوالات و فرضیات پایان نامه نائل می آید.

اصولا عیار و ارزش هر اثر و کار پژوهشی به دقت در رفرنس دهی ها، امانتداری و رعایت اخلاق پژوهشگری است؛ سایت پایان نامه ها هم بر اساس حقوق مؤلفین و مصنفین و ذکر منابع و رفرنس ها بنا شده است یعنی اینکه فعالیت مجموعه ارائه اثر غیر نیست؛ بلکه هدف یاری شما در تهیه و نگارش پروپوزال یا طرح پیشنهادی و تنظیم فصول پایان نامه است..

 

هدف از ایجاد مجموعه پایان نامه ها

با کمک این مجموعه میتوانید از روشهای تحقیق در پایان نامه آگاهی یابید، روش تهیه پرسشنامه و انواع آن در سبک های متفاوت را شناسایی نمایید. با معیارهای ارزیابی پایان نامه آشنایی یافته و اشتباهات رایج در پایان نامه های دانشجویی دوره تحصیلات تکمیلی را دریابید. همچنین این مجموعه امکاناتی فرآهم نموده است که در زمینه تنظیم بخش هایی از پروسه تحقیق پیشنهادات عملی داشته باشد.

آموزش روش های صحیح تنظیم آیتم های متعدد پروپوزال و پایان نامه با توجه به ظرایف پیش بینی نشده ای چون طراحی و تنظیم فرضیات و سوالات تحقیق، روشهای آماری تحقیق، نرم افزارهای آماری، آزمون ها و ضرایب آماری، نتیجه گیری و پیشنهادات نهایی پایان نامه از جمله مواردی است که نگارندگان وبسایت حاضر در ارائه آن می کوشند. ارائه اتودها و خط مشی های باریک اندیشانه  و مشاوره خصوصی در نوآوری های تحقیق نیز از جمله مواردی است که در وظیفه این وبسایت آموزشی می گنجد. شناخت هرچه بیشتر مفاهیم تحقیقاتی بصورت اصولی و بنیادین نه تنها نگاه روشن بینانه تری به محقق می بخشد بلکه از آشفتگی های وی کاسته و نهال خلاقیت را هرچه پربارتر می رویاند.

 

تدوین پایان نامه های مدیریت

در پروسه تحقیق در پایان نامه های دانشجویی، طبیعی است که دانشجو به مفاهیم و روشهای تحقیق در پایان نامه مسلط نباشد، باشگاه پژوهشی آماده ارائه خدمات مشاوره پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی مدیریت است و مسئولیت آموزشی انواع روش های تحقیق در پایان نامه مدیریت ، تجزیه و تحلیل های آماری پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت و نیز پایان نامه دکتری مدیریت، آموزش های تنظیم پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت ، طرح های پژوهشی مربوط به پایان نامه ، رفع نقص و اِعمال  نظرات استاد راهنما و تنظیم طرح پرسشنامه های تخصصی رشته مدیریت را بر عهده می گیرد .  بدیهی است که این مؤسسه فرآیند ارائه مشاوره را تا زمان موفقیت کامل متقاضی در دفاع از پایان نامه مدیریت ادامه خواهد داد و پشتیبان پژوهشی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا خواهد بود.


تعهد اخلاقی

 

موسسه حاضر دارای تعهد و پایبندی خاصی نسبت به حقوق مولفین و مصنفین است؛ هر پروپوزال و پایان نامه ای که نوشته می شود متعلق به فرد صاحب اثر است و هرگونه اقتباسی می بایستی با مجوز وی صورت گیرد؛ لذا پایان نامه تهیه شده مختص یکنفر خواهد بود و استفاده دیگری بعمل نخواهد آمد مگر با مجوز فرد.

 

خدمات

ـ تنظیم طرح پروپوزال و فصول پایان نامه

ـ مشاوره مقاله در تمام گرایش های مدیریت ، تنظیم پرسشنامه پایان نامه ، استاندارد ؛ دارای روایی و پایایی

ـ رفع نقص پایان نامه های مدیریت ؛  ویرایش پایان نامه های کارشناسی ارشد مدیریت

ـ تهیه و تنظیم پروپوزال و پایان نامه به زبان انگلیسی جهت دانشگاه های داخل و خارج

ـ تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه ؛   SPSS , DEAP , Eviews , EFQM , Matlab , BSC & TOPSIS

 

شرایط همکاری

متقاضیان برای شرکت در استخدام باشگاه پژوهشی مدیران ایران راه دشواری طی می کنند. ابتدا باید در آزمون تخصصی آشنایی با روش های تحقیق شرکت کنند، در صورت کسب حداقل مورد تایید در آزمون، ویراستاری و نمره زبان انگلیسی همکاری به شکل آزمایشی شروع خواهد شد.


راهنمای پایان نامه
تهیه پروپوزال
پیشنهاد موضوع پایان نامه
تهیه پرسشنامه
معرفی رشته
نقشه سایت
عضویت / ورود
کنفرانس ها
ترجمه تخصصی

09124384291
payanname33@yahoo.com

کاربران آنلاین
2 تعداد کاربران عضو/مهمان:
0 تعداد کاربران عضو: